logo
  • picture
  • picture
  • picture
  • picture
  • picture
  • picture

Rejestracja online



Rejestracja na rok 2014



Wysyłając formularz zgłoszeniowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów przeprowadzenia Festiwalu oraz zgodę na wykorzystanie nadesłanych materiałów w celach promocji Festiwalu.
Wymagane pola oznaczono gwiazdką.

Dane kontaktowe
Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Adres do korespondencji
Dane zespołu
Nazwa zespołu *
Gatunek muzyki *
Strona internetowa
Miejscowość *
O zespole
Zdjęcie zespołu (format: jpg - max 2MB)
Potrzeby sceniczne
Utwory (format: mp3 - max 8MB, minimum jeden)
Utwór nr 1
Utwór nr 2
Utwór nr 3
 

Zapisane zespoły (101)

Nazwa zespołuMiejscowośćStrona www
Trois Couleurs Poznań https://www.facebook.com/pages/Trois-Couleurs/1411330559124560?ref_type=bookmark
Insomnia Piaseczno http://www.facebook.com/INSOMNIA.official1
The Kroach Sulejówek/Warszawa http://thekroachband.wix.com/thekroach
The Code Warszawa https://www.facebook.com/thecodeband?ref=hl
Drunk Riders Grudziądz http://www.facebook.pl/drunkriderspl
Lifephobia Wrocław http://www.lifephobia.net
Florence Jenkins Project WARSZAWA http://florencejenkinsproject.reverbnation.com
Mojra Giżycko https://pl-pl.facebook.com/mojra.metal
Bridgetown Otwock http://www.bridgetown.pl
ZGIEŁK Łódź https://www.facebook.com/zgielk?ref=hl
SUNDARAM Warszawa https://www.facebook.com/sundaramensemble?fref=ts
Domniemani Ostrów Wlkp http://domniemani.com.pl
S.T.O.R.M. Kraków http://s-t-o-r-m.com/
69 częstochowa https://www.facebook.com/pages/69-music/146452998724264?ref=hl
Halo! Tu cisza Warszawa https://soundcloud.com/halo-tu-cisza
Pies Mazowiecki Mińsk Mazowiecki https://www.facebook.com/piesmazowiecki/info
Jaywalk Wrocław http://www.jaywalk.bandcamp.com
Rouse Pores Warszawa https://www.facebook.com/rousepores
Deadly Metaphor Suwałki https://www.facebook.com/deadlymetaphor?ref_type=bookmark
Killing Silence Kobyłka http://www.facebook.com/killingsilencepl
NOPE Sławków https://www.facebook.com/nopeofficialband?ref_type=bookmark
Be Water My Friend Kraków https://www.facebook.com/system32krk
One Future Miastko https://www.facebook.com/pages/One-Future/570138599707188
Laxigen Overdrive Białobrzegi/Końskie http://www.laxigenoverdrive.pl
LOKO Gdańsk http://www.facebook.pl/lokopoland
The Curry Kijów http://vk.com/club73303672
Another World Tarnowskie Góry http://www.facebook.com/another.world.band
Hajva Gliwice http://www.facebook.com/Hajva
Stonnard Budzyń http://www.stonnard.com
Winona Rider Kraków https://www.facebook.com/winonariderband
D'Dorsh Olsztyn http://facebook.com/ddorsh
Doba Czadu Skarżysko-Kamienna https://www.facebook.com/DobaCzadu?ref_type=bookmark
Voodoo Queen Pisz https://www.facebook.com/pages/Voodoo-Queen/209219282608035?fref=ts
Upstream Siedlce http://pl-pl.facebook.com/pages/Upstream/185600641473184
RESZTA POKOLENIA Płock http://www.facebook.com/resztapokolenia
KASYNO Ostrów Mazowiecka https://www.facebook.com/pages/Kasyno/129879793880543
TORTURE OF HYPOCRISY OLSZTYN https://tortureofhypocrisy.bandpage.com/
Lux Perpetua Warszawa http://luxperpetua.net
BABAYAGA Poznań https://www.facebook.com/pages/Babayaga-Band/461825713869202?fref=ts
Krzikopa Knurów http://krzikopa.pl
Rattle Nite Zgierz/Łódź https://www.facebook.com/RattleNite
Ally Died Tczew https://www.facebook.com/AllyDied
VicTime Warszawa https://www.facebook.com/pages/Victime/253765461334115?fref=ts
MOOVE Toruń https://www.facebook.com/moove.bandpage
Sliver Tychy http://www.facebook.com/sliverpoland
Heartbeats Łódź http://
Kancelaria Rocka Warszawa http://www.facebook.com/KancelariaRocka
Obsesja Jelenia Góra http://
edward with gun kraśnik http://facebook/edwardwithgun
DYABEU Opole https://www.facebook.com/DYABEUpl
Ostatni w Raju Kraków https://www.facebook.com/OWRkrakow?fref=ts
Citizen Bitch Kraków http://citizenbitch.tumblr.com
Drop Pants Łódź https://www.facebook.com/droppants00?fref=ts
Premiera Koluszki https://www.facebook.com/pages/Premiera/129581663798620?sk=info
JOLOKIA Warszawa https://www.facebook.com/page.Jolokia
Gemini Abyss Łódź https://www.facebook.com/Gemini.Abyss
Phonic Control Łódź http://www.facebook.com/phoniccontrol
Orange Zebra Warszawa http://www.orangezebra.pl
KORE WARSZAWA https://www.facebook.com/pages/Kore
Bregma Gdańsk http://bregma.pl/
Black Perfume Wrocław http://fb.com/blackperfumepl
Portland Rum Riot Warszawa http://www.facebook.com/portlandrumriot
EXPLOZER Trójmiasto http://band.pl/explozer
Rosarian Krosno https://www.facebook.com/bandrosarian
Elkstone Ełk https://www.facebook.com/ELKSTONE
Elemental Device Katowice http://elementaldevice.com
Mindsedge Góra Kalwaria http://www.facebook.com/mindsedge
Dormant Dissident Zielona Góra/Gubin http://dormantdissident.pl/
Czarna Pantera Gąbin https://www.facebook.com/pages/Czarna-Pantera/171048929630534
Podeszfa Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) http://www.podeszfa.art.pl
AHAJA Ozorków http://www.ahaja.com
Sabotage Łódź http://www.saboatge-band.com
Poisoned Seed Nowe Miasto nad Wartą http://www.facebook.com/pseedband
MOLTA Warszawa https://www.facebook.com/moltaband
NOFAN Wąsosz http://www.nofan.pl
Buckleys Cegłów http://www.youtube.com/watch?v=khRNzj-KB_Y
Chantal Prym Warszawa https://www.facebook.com/chantalprym.rockband
Psychodrama Bogucin https://pl-pl.facebook.com/pages/Psychodrama/127175750791241
EKLEKTIK Toruń http://www.eklektikband.com
Panta Koina Lublin http://www.pantakoina.pl
Ser Żółty Tomaszów Mazowiecki. http://www.ser-zolty.pl
GIFLOF Tychy http://www.giflof.pl
S.T.O.R.N Ozorków http://www.facebook.com/pages/STORN/131249883617207
Shima Bielsko-Biała https://www.facebook.com/shimaofficial
POLSKA B Białystok http://www.polskab.com
Black BEE Żywiec https://www.facebook.com/BlackBeeBand?fref=ts
Scarlet Echo Decoy Gniezno http://www.facebook.com/sed.poland
Grim Orange Dice warszawa http://grimorangedice.com/
TOO BLACK PROJECT Kraków http://www.facebook.com/TooBlackProject
ROOSTER Łuków http://www.facebook.com/roosterpl
Broken Resistance Łódź https://www.facebook.com/brokenresistancepl?ref=hl
Iscariota Sosnowiec http://www.iscariota.com
TRAP Lublin https://www.facebook.com/rocktrap
BIGQueens Ostrowiec Świętokrzyski http://bigqueens.pl
Gravity Bydgoszcz https://www.facebook.com/gravitybdg
Carbon Monoxide Łódź https://www.facebook.com/CarbonMonoxide.eu
jinx Rybnik http://www.jinx.com.pl / www.facebook.com/jinx.rybnik
Provance Bydgoszcz http://www.facebook.com/provanceband
Dissolved Łódź https://www.facebook.com/pages/Dissolved/123685657727305?ref=hl
the Fraiz Brest, Belarus http://www.thefraiz.com
MĘCZENIE OWIEC Gostyń https://www.facebook.com/pages/M%C4%99czenie-Owiec/195608713795980?ref=hl